Makaleler

Güven Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Makaleler. Ülkemiz vatandaşlarımızın çok büyük bir bölümü ya kişilerle ya da kamu kurum ve kuruluşları ile hukuksal sorunlar yaşadığı için profesyonel bir yardımı ihtiyaç duyuyorlar.

İzmir hukuk bürosu olarak alanında uzman, deneyimli, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımız ile hukuksal anlamda size ihtiyacınız olan tüm yardım ve yönlendirme hizmetini sunuyoruz. Ülkemizde vatandaşlarımızın yaşadığı en önemli mağduriyetlere yasalar önünde haklarının ne olduğunu bilinmemesi ve bu yönde bir yönlendirmenin olmaması oluyor. İzmir hukuk büromuz bu anlamda yasalara tam olarak hakim İzmir avukat kadrosu ile size ihtiyacınız olan ve doğru hukuksal destek hizmeti sunuyoruz. Yasaların belirtiği tüm hususlar dahilinde tüm haklarınızı en maksimum düzeyde korumanızı ve kullanmanızı sağlıyoruz.

Alanında Uzman İzmir Avukat

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve yüksek tecrübeye sahip İzmir en iyi avukat  olma yolunda ilerleyen kadromuz ile hukuksal anlamda alabileceğiniz en iyi destek hizmetini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Hukuk büromuz bünyesinde Aile Hukuku, Şirketler Hukuku, İdare ve Vergi Hukuk, Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku ve Miras hukuku dahil olmak üzere onlarca farklı hukuk alanında her alanda uzmanlaşmış İzmir avukat kadromuz ile İzmir’in en iyi avukatı olmak çabasıyla işimizi yapıyoruz.

İzmir’de avukat mı arıyorsunuz? İzmir avukat veya İzmir hukuk bürosu arayışınız için hemen İzmir avukatlık bürosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Güven Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık’ı İzmir Avukat arayarak hukuki yardım veya danışmanlık alabilirsiniz.

Telefon İzmir avukat+90 505 63 64 291
İletişim İzmir avukatguvengoksal@izmir.av.tr

..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Okumaya Devam Edin

..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Okumaya Devam Edin

..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Okumaya Devam Edin

..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Okumaya Devam Edin

……

……………………………………………………….
Okumaya Devam Edin

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Okumaya Devam Edin
Hukuki ve Adli

Avukatlık Hizmetlerimiz

11

MİRAS HUKUKU

Malvarlığının ölümden sonraki akıbetine dair hukuki statünün belirlenmesindeki tercihler çeşitli hukuki sorunlara yol açmakta, bu sorunların çözümüne kadar geçen sürede aile ilişkileri de zedelenmektedir. Bu bakımdan aile ilişkileri arasında toplumumuzun en sorunlu alanlarından birini miras hukuku oluşturmaktadır.
11

AİLE HUKUKU

Aile hukukunun her alanında uzmanlık ve tecrübeye sahip olarak yerli ve yabancı müvekkillerimizin karşılaştıkları her türlü aile hukuku sorunlarının çözümünde gereken hukuki desteği etkin biçimde sunmaktadır.
11

CEZA HUKUKU

Ağır ceza mahkemesinin görevli olduğu ceza davaları, Asliye ceza mahkemesinin görevli olduğu ceza davaları, Bilişim suçlarına ilişkin ceza davaları, Yakalama
11

İcra ve İflas Hukuku

Alacakların tahsil edilmesi ve mahkeme ve heyet ilamlarının icrası amacıyla icra ve iflas hukuku alanında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız
11

TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU

Eğitimden gıdaya; kimyadan inşaata kadar çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren şirket müvekkillerimizin ticari aksiyonlarında hukuki güvenceye sahip olmasının önemine inanıyoruz. Şirketin organizasyon yapısı ve operasyonel imkânları baz alınarak yönetim kurulu kararlarının oluşturulması ve bu kararların icrası sırasında yakın bir işbirliği içinde hareket ediyoruz.
11

SÖZLEŞME HUKUKU

Müvekkillerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetinin en önemli unsurunu şirket danışmanlığı ile sözleşme hukuku oluşturmaktadır. Ticari nitelikte olsun olmasın, akdedilecek her türlü sözleşmenin henüz hazırlık aşamasında taraf menfaatlerinin korunması büyük önem taşımaktadır.
11

İŞ HUKUKU

Danışmanlık hizmeti sunduğumuz şirket ve kurum müvekkillerimizin iş hukuku uyuşmazlıklarının mevzuat çerçevesinde yürütülerek sonuçlandırılmasında etkin hizmet sunuyoruz.
11

YABANCILAR VE VATANDAŞLIK HUKUKU

Portföyümüzdeki önemli yabancı müvekkillerimizin bu doğrultudaki taleplerini en etkin ve hızlı biçimde gerçekleştirmeyi iş önceliklerimiz arasında kabul ediyoruz.
11

Tıp ve Sağlık Hukuku

Sağlık sektöründe hizmet vermekte olan veya bu hizmetten faydalananlar için hukuki destek sağlanabilmektedir.
11

İdare ve Vergi Hukuku

Gerçek ve tüzel kişi müvekkilimizin idari işlemler nedeniyle uğradıkları hak ihlalleri ve bundan ötürü doğan zararların tazmini için gerekli hukuki danışmanlık hizmetini sunmaktayız.
11

SORUMLULUK VE TAZMİNAT HUKUKU

Hukuka aykırı eylemler sonucunda ortaya çıkan zararların giderilmesine yönelik olarak müzakere aşamasından dava ve icra takibine kadar her alanda müvekkillerimizi etkin biçimde temsil etmekteyiz.
11

FİKİR VE SANAT ESERLERİ HUKUKU

Bu bakımdan medya hukukunu bütüncül bir yaklaşımla ele alarak geniş bilgi birikimi ve tecrübemizle müvekkillerimize profesyonel hukuk hizmeti sunmaktayız.
11

Dernekler ve Vakıflar Hukuku

Gençlerin eğitiminden kültür ve sanat hizmetlerinin sunulmasına kadar çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren müvekkillerimize faaliyetlerinin verimliliğini artırma odaklı, milli mevzuat ve milletlerarası hukuk ölçeğinde profesyonel danışmanlık hizmetini sunmaktayız.
11

BİLİŞİM VE VERİ KORUMASI HUKUKU

Kişisel veri işlemesi yapan her türlü ticari şirketin de ilgili mevzuat çerçevesinde bir takım yükümlülükleri yerine getirmesi gerekmektedir. Mevzuat çerçevesinde iş süreçlerinin hazırlanması ve gerekli önlemlerin alınmasında müvekkillerimize nitelikli hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.